Navigácia v blogu

Najnovšie príspevky

 • Prečo niektorí ľudia nedosiahnu stanovené športové ciele
  Prečo niektorí ľudia nedosiahnu stanovené športové ciele
  79 Zhliadnutia

  Uspieť v športe nie je len nekonečný a namáhavý tréning. Všetci športovci si musia stanoviť ciele. Ich dosiahnutie je často náročné, ale ak sú splnené všetky faktory, úspech sa dostaví.

  Čítaj viac
 • Aké tričko si vybrať?
  Aké tričko si vybrať?
  58 Zhliadnutia

  Áno, áno... Niekto by si povedal, že aké typy tričiek sú... Veď s krátkym a dlhým rukávom. My sa dnes ale budeme venovať inému začleneniu tričiek. 

  Čítaj viac
 • Ako stihnúť viac
  Ako stihnúť viac
  88 Zhliadnutia

  ,,Nič nestíham, nemôžem, nemám čas, dnes nie“ – je to všetko o prioritách. V danú chvíľu ti je prednejšie/dôležitejšie niečo iné a preto používaš automaticky tieto slovné barličky. Zdá sa ti akoby tvoj deň mal iba 20 hodín namiesto 24-roch? Je to len v tvojom systéme a usporiadaní si dňa. Ak chceš vedieť ako stihnúť viac za deň, si na správnom mieste!

  Čítaj viac
 • TOP 30/2- najlepšie motivačné citáty na každý deň!
  TOP 30/2- najlepšie motivačné citáty na každý deň!
  164 Zhliadnutia

  Prinášame ti mesačnú rubriku TOP motivačných citátov na každý deň! 

  Čítaj viac
 • 5 TYPOV, AKO SI PRIVYROBIŤ
  5 TYPOV, AKO SI PRIVYROBIŤ
  154 Zhliadnutia

  Ľudia si odjakživa zakladajú na štyroch základných princípoch života – zdravie, rodina, sloboda a peniaze. Všetky aspekty sú dôležité, no v dnešnom článku sa dočítaš niečo o poslednej kategórii. Pripravili sme si pre teba pár tipov, ktoré môžeš hneď aplikovať do svojho života

  Čítaj viac
 • Čo tá motivácia je?
  Čo tá motivácia je?
  119 Zhliadnutia

  Motivácia je jednou z kľúčových vecí k tvojim činom, je to ako benzín do auta. Bez motivácie nejde absolútne nič. Preto je podstatné stále mať nejaké nakopnutie aby si nezišiel z tej svojej cesty.

  Čítaj viac
 • Baldi a jeho disciplína
  Baldi a jeho disciplína
  215 Zhliadnutia

  Snažím sa, aby som posúval moje hranice v dosahovaní osobných cieľov. Ale viem, že ak chcem pracovať, alebo behať dlhšie a rýchlejšie, musím potom dobre regenerovať. Stále hľadám optimálny časový harmonogram, aby som vedel využívať môj potenciál: fyzický a duševný. Nájsť optimálnu rovnováhu, o to sa pokúšali už mnohí ... s rôznymi výsledkami. Ale všetci kladú do popredia disciplínu. Bez nej, sa žiaden MAKAČ nezaobíde!

  Čítaj viac
 • Baldi a jeho vyhorenie
  Baldi a jeho vyhorenie
  231 Zhliadnutia

  Keď som mal 40 rokov, rozhodol som sa založiť vlastnú firmu. Keď sa začalo dariť, skoro úplne som vynechal všetky moje voľno časové aktivity a relax. Postupne som strácal nadšenie a chýbala mi inšpirácia v práci. Išiel som ako dobre naprogramovaný stroj. V hlave som dookola riešil pracovné problémy, písal si nové úlohy. Môj vnútorný pokoj a nadhľad sa začali strácať. Začal som byť podráždený a dostával som sa do konfliktov, ak zaznela na moju adresu kritika. Keď mi zazvonil mobil, bol som...

  Čítaj viac
 • 6 tipov, ako motivovať zamestnancov
  6 tipov, ako motivovať zamestnancov
  166 Zhliadnutia

  Motivovať samého seba do práce je drina – môžeš si o tom prečítať v jednom z našich skorších článkov. Ale ako motivovať svojich zamestnancov – musím ti povedať, to je teda umenie. Čítaj ďalej a dozvieš sa pár tipov, ktoré ti určite pomôžu.

  Čítaj viac
 • 6 tipov, ako zvýšiť svoju sústredenosť
  6 tipov, ako zvýšiť svoju sústredenosť
  169 Zhliadnutia

  Koncentrácia je jedným z hlavných faktorov, ktorý potrebuje každý úspešný človek. Ak chceš robiť niečo poriadne, musíš byť 100% sústredený na tú danú činnosť. Veď si len predstav, ako by si vyzeral, keby sa tvoj zubár sústredil pri tom ako sedíš v kresle na minulý víkend, ako hral na bicie doma v garáži... Pri úsmeve by si mal chrup na klavír... Raz biele raz čierne :)  Ľahké je napísať ,,sústreď sa“, ale určite si kladieš otázku ,,Ako zvýšim koncentráciu“. Čítaj ďalej, a MAKAČ ti prezradí.

  Čítaj viac
 • TOP 30- najlepšie motivačné citáty na každý deň!
  TOP 30- najlepšie motivačné citáty na každý deň!
  269 Zhliadnutia

  Prinášame ti mesačnú rubriku TOP motivačných citátov na každý deň! Tak neváhaj a rozhodni sa byť aj ty MAKAČOM!

  Čítaj viac
 • 5 tipov, ako dosiahnuť to, čo chceš
  5 tipov, ako dosiahnuť to, čo chceš
  213 Zhliadnutia

  Ciele musí mať každý z nás. Tiež sadneš do auta bez toho aby si vedel kam ideš? Možno áno, no či chceš alebo nie, po niekoľko stovkách kilometrov ti auto ukáže cieľ – pumpa. Ale to nie je tvoj cieľ a tak sa dostávaš do nekonečného kruhu. Podelím sa s tebou o pár tipov, ktoré ti určite pomôžu k odhaleniu tvojich zatiaľ zahmlených vízií.

  Čítaj viac
Showing 1 to 12 of 13 (2 Pages)